خرید ویلا در سربندان

اگر تصمیم به خرید ویلا در سربندان را دارید درست آمده اید . مشاور املاک ویوما در منطقه سربندان بهترین ویلا ها را در اختیار شما قرار میدهد.از آنجایی که سربندان منطقه بسیار سرسبزیست خرید ویلا در سربندان گزینه بسیار خوبی به  شمار می رود و میتواند برای سرمایه گزاری هم مورد بررسی قرار گیرد زیرا در چند سال اخیر قیمت ویلا در سربندان رشد خوبی داشته است.

با در نظر گرفتن این نکات میتوان به این نتیجه رسید که خرید ویلا در سربندان از چند نظر مثبت و مفید است اولی برای رشد قیمت ویلا در سربندان  دومی برای خوش آب و هوا بودن منطقه سربندان  سومی برای نزدیک بودن سربندان به تهران چهارمی برای قیمت مناسب ویلا در سربندان پنجمی برای آینده دار بودن منطقه سربندان برای خرید ویلا در سربندان .

خرید ویلا در سربندان

سربندان کجاست؟

سربندان نام روستایی است در دل روستای ابرشیوه .این روستا مرکز دهستان ابرشیوه از توابع شهرستان دماوند است و یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان دماوند محسوب می گردد.

این روستا در ۸۰ کیلومتری شرق تهران و در نزدیکی جاده فیروزکوه واقع شده است.در سال های پیش، به دلیل آب زیاد و آب وهوای بسیار عالی این روستا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.روستای سربندان دارای زمستان های سرد و تابستان هایی معتدل می باشد، به همین جهت بهترین زمان سفر به این روستا اوایل فصل تابستان است.

تنگه سربندان و جاده ای که منتهی به دریاچه تار می شود در فصول بهار و تابستان مملو از گردشگران می باشد.روستاهای نزدیک به دریاچه تار شامل هویر ، دهنار ، مومج ، لی پشت ، یهر میباشد.مردم روستا سربندان از تبار کردهای کرمانج هستند که در زمان آقا محمد خان قاجار از چناران به این ناحیه کوچ داده شده‌اند.منبع

آدرس سربندان به همراه نقشه دسترسی

از شرق تهران به سمت سربندان تقریبا ۱ ساعت راه است اگر ترافیک نباشد و در روز های شلوغ هم مسیر تا ۱.۵ ساعت به طول می انجامد.

فروش ویلا لاکچری در سربندان

سلیقه و نظر افراد در لاکچری بودن یک ویلا مهم است به همین دلیل میتوان تعاریف متفاوتی از یک ویلای لاکچری داشت. بعضی افراد ممکن است به حریم خصوصی با منظره ای از طبیعت را ویلای لوکس و لاکچری بگویند یا ویلایی که در جزیره شخصی قرار دارد را لاکچری در نظر بگیرند. عده ای از افراد دیگر شاید به ویلایی که دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته باشد، ویلا لاکچری بگویند.

برای خرید زمین در سربندان میتوایند از کارشناسان مشاور املاک ویوما مشاوره رایگان بگیرید.

ایده های معماری، سبک معماری و ارزش های هنری میتواند گزینه هایی از لاکچری بودن یک ویلا باشد. ویلایی که از امکانات و طراحی عالی و آسایش و رفاه برخوردار باشد، ویلای لاکچری و لوکس به شمار رود.

خرید ویلا استخردار در سربندان

یکی از ویلاهای بسیار پرطرفداری که در سربندان وجود دارد، ویلا استخردار است. ویلا استخردار همان طور که از اسمش مشخص است، ویلایی است که داخل آن استخر وجود دارد, امکان دارد استخر در حیاط و روباز باشد یا در داخل خانه و سرپوشیده باشد. اگر استخر ویلا درحیاط باشد فقط میتوان در فصل بهار و تابستان از آن استفاده کرد اما اگه داخل خانه و سرپوشیده باشد، در هر فصلی می توان از استخر آن لذت برد.

ویژگی  و شرایط  خاصی برای طراحی ویلا استخردار لازم است.اگر میخواهید برای ویلای خود استخر داشته باشید باید از متریال های خاص و ویژه ای استفاده کنید. هرچقدر کیفیت متریال های استفاده شده بیشترو بالاتر باشد می توانید یک استخر ایزوله شده عالی را صاحب شوید.

برای خرید باغ در سربندان میتوایند از کارشناسان مشاور املاک ویوما مشاوره رایگان بگیرید.

برای داشتن یک ویلا استخردارهرچه نکات بیشتری را هنگام طراحی و ساخت رعایت کنید می توانید استخری با کیفیت بالا و طول عمر بیشتری بالا تری داشته باشید. طراحی و محوطه سازی خوب برای استخر می تواند بهترین گزینه باشد.

خرید ویلا در سربندان

قیمت ویلا شهرکی در سربندان

ویلا شهرکی یکی از انواع ویلا در سربندان است که ویژگی‌ و خصوصیات خاصی دارد. خرید ویلا شهرکی در سربندان مزایای زیادی برای فرد دارد که باعث شده به عنوان ویلا پرطرفدار مورد توجه بسیاری از خریداران قرار بگیرد. ویلای شهرکی از انواع ویلایی است که با امنیت زیادی روبرو می‌باشد به همین لحاظ بسیاری از افرادی که اقدام به خرید ویلا می‌کنند و موضوع امینت برای آنها اهمیت خاصی دارد خرید ویلای شهرکی را در اولویت انتخاب خود قرار می‌دهند. 

فهرست مطالب

برای استعلام  قیمت و خرید ویلا در سربندان میتوانید از سایت مشاور املاک ویوما استفاده کنید و اگر ویلای خاصی مد نظرتان بود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله ,منطقه سربندان به علت نزدیکی به تهران و خوش آب و هوا بودن مناسب سرمایه گذاری است و علاقه مندان به خرید ویلا میتوانید برای استعلام قیمت خرید و فروش ویلا در سربندان با این شماره تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه