خرید باغ در آینه ورزان

اگر تصمیم به خرید باغ در آینه ورزان را دارید درست آمده اید . مشاور املاک ویوما در منطقه آینه ورزان بهترین باغ ها را در اختیار شما قرار میدهد.

از آنجایی که آینه ورزان منطقه بسیار سرسبزیست خرید باغ در آینه ورزان گزینه بسیار خوبی به  شمار می رود و میتواند برای سرمایه گزاری هم مورد بررسی قرار گیرد زیرا در چند سال اخیر قیمت باغ در آینه ورزان رشد خوبی داشته است.

شما همچنین برای خرید ویلا در آینه ورزان میتوایند از کارشناسان مشاور املاک ویوما مشاوره رایگان بگیرید.

با در نظر گرفتن این نکات میتوان به این نتیجه رسید که خرید باغ در آینه ورزان از چند نظر مثبت و مفید است اولی برای رشد قیمت باغ در آینه ورزان  دومی برای خوش آب و هوا بودن منطقه آینه ورزان  سومی برای نزدیک بودن آینه ورزان به تهران چهارمی برای قیمت مناسب باغ در آینه ورزان پنجمی برای آینده دار بودن منطقه آینه ورزان برای خرید باغ در آینه ورزان.

آینه ورزان کجاست؟

آینه‌ورزان نام روستایی است در ۶۰ کیلومتری شرق تهران. این روستا در شهرستان دماوند و از توابع آبسرد می‌باشد.قدمت این روستا به ۲۰۰۰ سال می‌رسد. در بالای کوه مشرف به این روستا یک آبشار وجوددارد.

منبت کاری در این روستا بسیار رواج دارد. بنحوی که در کوچه‌های این روستا، مغازه‌های بسیاری برای این منظور وجود دارد و حتی صدای ضربه دست استادکاران به مغار و چوب به آسانی بگوش می‌رسد.

امامزاده عبدالله فرزند بلافصل جعفر صادق در این روستا مدفون است و دارای حرم و زیارتگاه می‌باشد. در کنار این امامزاده درخت چناری وجود دارد که دارای قطر بسیار زیاد ی است که بیش از ده نفر باید دست به دست هم بدهند تا یک حلقه دور آن تشکیل دهند.

در قلهٔ کوهی که این روستا در دامنهٔ آن قرار دارد قلعه‌ای بسیار قدیمی وجود دارد که به قلعهٔ نوذر معروف است و در افسانه‌های محلی نبرد رستم و اسفندیار در دشت مشرف به این روستا واقع گردیده است.منبع

آدرس آینه ورزان 

از شرق تهران به سمت آینه ورزان تقریبا 45 دقیقه راه است اگر ترافیک نباشد و درروز های شلوغ هم مسیر تا 1 ساعت به طول می انجامد.

فهرست مطالب

برای استعلام قیمت خرید و فروش باغ در آینه ورزان میتوانید از سایت مشاور املاک ویوما استفاده کنید و اگر باغ خاصی مد نظرتان بود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله . منطقه آینه ورزان به علت نزدیکی به تهران و خوش آب و هوا بودن مناسب سرمایه گذاری است و علاقه مندان به خرید باغ میتوانید برای استعلام قیمت خرید و فروش باغ در آینه ورزان با این شماره تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه