خرید باغ در خسروان

اگر تصمیم به خرید باغ در خسروان را دارید درست آمده اید . مشاور املاک ویوما در منطقه خسروان بهترین باغ ها را در اختیار شما قرار میدهد.

از آنجایی که خسروان منطقه بسیار سرسبزیست خرید باغ در خسروان گزینه بسیار خوبی به  شمار می رود و میتواند برای سرمایه گزاری هم مورد بررسی قرار گیرد زیرا در چند سال اخیر قیمت باغ در خسروان رشد خوبی داشته است.

با در نظر گرفتن این نکات میتوان به این نتیجه رسید که خرید باغ در خسروان از چند نظر مثبت و مفید است اولی برای رشد قیمت باغ در خسروان  دومی برای خوش آب و هوا بودن منطقه خسروان  سومی برای نزدیک بودن خسروان به تهران چهارمی برای قیمت مناسب باغ در خسروان پنجمی برای آینده دار بودن منطقه خسروان برای خرید باغ در خسروان.

شما همچنین برای خرید ویلا در خسروان میتوایند از کارشناسان مشاور املاک ویوما مشاوره رایگان بگیرید.

خسروان کجاست؟

خسروان، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند در استان تهران است.این روستا در دهستان ابرشیوه قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۲۶ نفر (۳۶خانوار) بوده‌است.مردم این روستا از قومیت طبری هستند و به زبان طبری دماوندی که گویشی از زبان مازندرانی می‌باشد صحبت می‌کنند.منبع

آدرس خسروان

از شرق تهران به سمت خسروان تقریبا ۱ ساعت راه است اگر ترافیک نباشد و درروز های شلوغ هم مسیر تا ۱.۵ ساعت به طول می انجامد.

فهرست مطالب

برای استعلام قیمت و خرید باغ در خسروان میتوانید از سایت مشاور املاک ویوما استفاده کنید و اگر باغ خاصی مد نظرتان بود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله . منطقه خسروان به علت نزدیکی به تهران و خوش آب و هوا بودن مناسب سرمایه گذاری است و علاقه مندان به خرید باغ میتوانید برای استعلام قیمت خرید و فروش باغ در خسروان با این شماره تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه