خرید زمین در سربندان

خرید زمین در سربندان که مکانی عالی برای سرمایه گذاری و ساخت خانه میباشد . اما، قبل از خرید زمین در این مکان، باید به مواردی مانند نزدیکی به خدمات عمومی و امکانات رفاهی، نگرانی های زیست محیطی، قوانین و محدودیت های ساختمانی، و ارتفاع فکر کنید.

همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه، مانند برف و سرما، باید زمین و ملک را با دقت انتخاب کنید. همچنین باید اسناد مالکیت و اسناد زمین را دوباره بررسی کنید و با یک متخصص املاک  مشورت کنید.

در نهایت به دلیل اینکه خرید زمین در سربندان دماوند یک سرمایه گذاری قابل توجه و خطرناک است، باید مطالعه دقیقی انجام دهید و بر اساس شرایط منحصر به فرد خود انتخاب نهایی خود را انجام دهید.

سربندان کجاست؟

سربندان نام روستایی است در دل روستای ابرشیوه .

این روستا مرکز دهستان ابرشیوه از توابع شهرستان دماوند است و یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان دماوند محسوب می گردد.

این روستا در ۸۰ کیلومتری شرق تهران و در نزدیکی جاده فیروزکوه واقع شده است.در سال های پیش، به دلیل آب زیاد و آب وهوای بسیار عالی این روستا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

روستای سربندان دارای زمستان های سرد و تابستان هایی معتدل می باشد، به همین جهت بهترین زمان سفر به این روستا اوایل فصل تابستان است.

تنگه سربندان و جاده ای که منتهی به دریاچه تار می شود در فصول بهار و تابستان مملو از گردشگران می باشد.روستاهای نزدیک به دریاچه تار شامل هویر ، دهنار ، مومج ، لی پشت ، یهر میباشد.

مردم روستا سربندان از تبار کردهای کرمانج هستند که در زمان آقا محمد خان قاجار از چناران به این ناحیه کوچ داده شده‌اند.منبع

آدرس سربندان

از شرق تهران به سمت سربندان تقریبا ۱ ساعت راه است اگر ترافیک نباشد و درروز های شلوغ هم مسیر تا ۱.۵ ساعت به طول می انجامد.

خرید زمین در سربندان

خرید باغ در سربندان

خرید باغ حقیقتا کاره لذت بخشیس که هر کس میتواند در طول زندگی خود انجام دهد مخصوصا ما مردم در ایران یکی از تفریحاتمان در روزهای تعطیل رفتن به طبیعت است و چه بهتر که این طبیعت گردی باغی باشد که برای خودمان است.

از تمام مناطقی که در کشور موجود است برای خرید باغ ، شهری به نام سربندان در نزدیک دماوند وجود دارد که مناسب خرید باغ است در ادامه به نقاط قوت خرید باغ در سربندان میپردازیم که آیا سربندان مناسب این کار است یا خیر.

نکات مهم قبل از خرید باغ در سربندان

1-انتخاب مشاور املاک کاربلد در فراید انتخاب باغ تا ثبت سند و اتمام کار بسیار مهم است باعث افتخار است که مشاور املاک ویما در سربندان به شما عزیزان راهنمای میکند تا با خیال راحت خرید باغ در سربندان را انجام دهید و از ابتدا تا انتهای فراید خرید باغ شما را راهنمایی کند.

2-این باغی که تصمیم خرید آن را دارید باید بدانید که آیا سند کشاورزی دارد یا مسکونی و میتواند داخل آن ویلا ساهت یا فقط به عنوان باغی که داخلش میوه میتواند داشت مورد استفاده قرار میگیرد و سند آن کشاورزی است . که البته استعلام آن با مشاوره شماست که کارهای حقوقی این باغ در سربندان را برای شما انجام دهد . اینجا باز به مسالئه انتخاب یک مشاور املاک حرفه ایی در سربندان مواجه میشویم.

در پایان

در این پست به بررسی خرید زمین در سربندان و خرید باغ در سربندان پرداختیم  و یکی از مهم ترین نکات آن بود که انتخاب درست مشاور املاک در سربندان میتواند در روند خرید به شما کمک کند ، شما میتواند از مشاوره کارشناسان خبره ما در املاک ویوما استفاده کنید کافسیت با ما در تماس باشید.

فهرست مطالب

برای استعلام قیمت و خرید باغ در سربندان میتوانید از سایت املاک ویوما استفاده کنید و اگر زمین خاصی مد نظرتان بود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله . منطقه سربندان به علت نزدیکی به تهران و خوش آب و هوا بودن مناسب سرمایه گذاری است و علاقه مندان به خرید باغ میتوانید برای استعلام قیمت خرید و فروش باغ در سربندان با این شماره تماس بگیرند.

-

ارسال دیدگاه