Scroll Top

خرید زمین مناسب برای ساخت ویلا در جابان

خرید زمین مناسب برای ساخت ویلا در جابان

خرید زمین مناسب برای ساخت ویلا در جابان

آیا خرید زمین در جابان سرمایه‌گذاری خوبی است؟

در پاسخ به خرید زمین در جابان کاره خوبی است یا خیر پاسخ سریع بله است. هیچکس نمی‌تواند آن را از شما بدزدد یا از بین ببرد. یک قطعه زمین در وضعیت خوبی باقی می‌ماند و ارزش آن افزایش می‌یابد.

هیچ چیز مانند هیجان قدم زدن در زمین، تنفس در هوای تازه و برنامه ریزی برای آینده نیست. من می توانم از تجربه شخصی به شما بگویم که ساختن ویلا در قطعه زمینی که مالک آن هستید یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال لذت‌بخش ترین تجربیاتی است که یک فرد می تواند داشته باشد. سرمایه گذاری در زمین گام بزرگی است اما خرید زمین در جابان با قیمت خوب به این راحتی ها نیست و باید ب مشاوران کار درست مشورت کنید.

قبل از امضای سند خرید زمین، 5 نکته مهم برای توجه وجود دارد. توجه دقیق به نکات مهم به شما کمک می کند تا بهترین خرید زمین در جابان را داشته باشید و بتوانید با خیال راحت شروع به ساخت ویلا یا کلبه رویایی خود در جابان کنید. با مشاور املاک ویوما همراه باشید.

 

1- نقشه زمین شکل هندسی درستی داشته باشد

شکل نقشه و طرح زمین بسیار مهم است. آن‌هایی که شکل نامنظم دارند، به عنوان مثال. مثلث ، ذوزنقه هستند، ممکن است مشکلاتی را بعدها برای طراحی ویلا ایجاد کنند.

2- آمادگی

همه زمین ها آمادگی یکسانی برای ساختن مسکن ندارند. زمین آماده فروش در جابان به سه صورت دسته بندی می شود: آماده ساخت، بهبود نیافته و خام. زمین‌های خام برای سرمایه گذاری خیال بافی هستند و به این زودی ها برای ساخت در نظر گرفته نمی شوند.

3-مساحت و اندازه زمین

بسته به بودجه و هدف شما که تعیین کننده اصلی است برای اینه چه میزان مساحت مورد نیاز است برای خرید زمین در جابان و پس از آن طراحی و ساخت ویلا در جابان را شروع کنید.

4- زمینی را که می خواهید بخرید پیدا کنید

درست مانند جستجو برای یک خانه موجود، می توانید جستجوی خود را برای زمین خالی به صورت آنلاین شروع کنید.میتوانی از گوگل مپ برای این جستوجو استفاده کنید.

5- ببینید آیا (آب برق گاز) وصل هستند یا خیر؟

زمین خالی، توسعه نیافته یا دارای خانه قدیمی ممکن است به کار اضافی نیاز داشته باشد تا بتواند به تاسیسات برق، گاز و لوله کشی دسترسی پیدا کند. اگر آب و برق در دسترس نیست یا لوله کشی قدیمی است، نیاز به به روز رسانی دارد و باید هزینه و  کار اضافی را در بودجه خود لحاظ کنید.

 

قبل از خرید زمین با چه کسی مشورت کنیم؟

قبل از خرید هر ملک، ایده خوبی است که با یک متخصص، مانند یک سازنده، نقشه بردار زمین، یا مشاور املاک صحبت کنید تا با شما در ارزیابی اینکه آیا سرمایه گذاری شما ایده خوبی است یا خیر، صحبت کنند. آن‌ها می توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که آیا زمین مورد نظر برای ساختن یک ویلا آماده است یا خیر، و هزینه آن چقدر است.

سخن پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که در هنگام خرید زمین مناسب برای ساخت ویلا در جابان چه نکاتی را باید بررسی و رعایت کنیم.

مقالات مرتبط

نظرات

7 + four =